Fokus Optika

Ateliér Jančina architekti je známy doťahovaním detailov. Inak tomu nie je ani v prípade našich projektov. Po úspechoch v rámci architektúry nákupných a multifunkčných centier nám neunikajú ani detaily interiérových riešení jednotlivých obchodných priestorov.

Nechajte sa zlákať a vojdite do nového interiéru optiky, ktorý je výsledkom spolupráce našich dizajnérov.

Optické zväčšenie priestoru, rozširujúceho sa v pozícií očí návštevníka, použitoe kontrastných farieb a zrhadlová zadná stena prehlbujúca prieastor sú len malou časťou majstrovského diela, ktoré musí skĺbiť účelnosť krásu a nevšedný pocit zo zážitku pre zákazníka. Náš tím odborníkov stál pred ďlšou výzvou uspokojiť potreby zákazníka s tak špecifickým účelom podnikania. Výsledkom je kryštalicky komponovaný priestor s jasnýmu čitateľnými líniami, jednoduchá a prehľadná prevádzka. Dôležitou časťou projektu bola hra so svetlom a farebným kontrastom ktorý poskytuje nevšedný zážitok pre každého, kto vstúpi.

Nech sa páči, len vojdite a nechajte sa uniesť profesionálnym optickým zážitkom šitým namieru kupujúcemu zákazníkovi. Prajeme krásny nevšedný zážitok.