Skupina Jančina architekti usporiadala pri príležitosti svojich krásnych 20. narodenín v spolupráci s Ligne Roset veľkolepú oslavu na lodi, ktorá sa konala dňa 25. 10. 2012. Večerom sprevádzala prítomných hostí Soňa Müllerová, ktorá sa postarala o príjemnú atmosféru na plube lode MS Žilina.

/25. 10. 2012/

Skupina Jančina architekti usporiadala pri príležitosti svojich krásnych 20. narodenín v spolupráci s Ligne Roset veľkolepú oslavu na lodi, ktorá sa konala dňa 25. 10. 2012. Večerom sprevádzala prítomných hostí Soňa Müllerová, ktorá sa postarala o príjemnú atmosféru na plube lode MS Žilina. Krstnou mamou publikácie s názvom Sen o architektúre mapujúcej 20-ročné pôsobenie tejto významnej architektonickej kancelárie bola manželka Ing. arch. Juraja Jančinu (viď foto) – p. Jana Jančinová. Skupina Jančina architekti poskytla svojim priaznivcom pri príležitosti 20. narodenín 20% zľavu na všetky svoje ponúkané služby, rovnako aj na celý sortiment produktov poprednej dizajnérskej značky Ligne Roset (ponuka platí do konca mesiaca november 2012).

Veríme, že táto udalosť odštartovala úspešnú éru ďalších minimálne 20 rokov pôsobenia skupiny Jančina architekti na trhu architektúry a stavebníctva.