Opäť niečo málo o nás.. dávame do pozornosti najmä OKTÓBROVÝ ŠPECIÁL v exkluzívnej predajni s nábytkom značky Ligne Roset so super zľavami!!

Ďalší PR článok, ktorý sme tentokrát uverejnili v spolupráci s portálom Najnovšie.sk. Dozviete sa v ňom okrem iného aj o super akcii Októbrový špeciál v Ligne Roset.

Prednedávnom predstavil náš ateliér svoj nový projekt Jančina interiéry, v rámci ktorého sa zameriava na projekty interiérov bytov či rodinných domov. Projekty realizujeme v spolupráci s poprednou značkou dizajnového nábytku Ligne Roset. V showroome Ligne Roset nájdete všetko potrebné pre zariadenie interiéru – dizajnérsky nábytok zladený s doplnkami až po posledný detail vo forme dekorácií, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou každého interiéru. V jedinečne zariadenom showroome si každý na ploche 400m2 nájde inšpiráciu a impulz pre svoj interiér.

Zažite s nami Október plný pestrých zliav!!! Výnimočný Októbrový špeciál Ligne Roset prebieha s cenovým zvýhodnením až -25%. Tešíme sa na Vašu návštevu u nás v showroome plnom krásy, dizajnu a elegancie. Príďte sa presvedčiť: Ligne Roset , Apollo Business Center II, Blok F, Prievozská 4, BRATISLAVA.