Ponuka práce

Hľadáme šikovného kolegu do tímu!

Projektant-Senior/Zodpovedný projektový manager

AKJ s.r.o.

Miesto práce
Vysoká 26, 811 06 Bratislava

Druh pracovného pomeru
živnosť

Termín nástupu
ihneď, dohodou

Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- profesionálna komunikácia s klientom
- projekčná činnosť, Revit - nutnosť, AutoCad - nutnosť
- zazmluvnenie akcie v súčinnosti s ostatnými projektantmi
- spracovanie harmonogramu projektových prác, sprievodných a súhrnných technických správ
- profesionálna komunikácia so subdodávateľmi projektových prác
- zodpovednosť za plnenie termínov a za kompletnú expedíciu diela
- založenie akcie, postupy a znalosť problematiky v tvorbe cenových ponúk
-týždenný report nadriadenému, resp. konateľovi spoločnosti
-zodpovednosť za správnosť ekonomických tokov
-zodpovednosť za kladný a priaznivý ekonomický výsledok projektov vrátane znižovania nákladov
-zodpovednosť za expedíciu PD podľa platných a investorom odsúhlasených podkladov a dohodnutých podmienok
-zodpovednosť za dodanie PD a služieb v súlade s rozhodnutiami verejnoprávnych orgánov
-zodpovednosť za dodanie a kvalitu objednaných služieb investorovi
-zodpovednosť za expedíciu PD podľa platnej STN, ČSN, EN a ostatných právnych predpisov
-samostatnosť v oblasti stavebníctva a riadenia projektov

Zamestnanecké výhody, benefity

možnosť rýchleho kariérneho rastu-záleží len od vlastnej šikovnosti
skvelý kolektív
samostatné vedenie projektu
možnosť získania sirokého spektra skúseností s reálnymi existujúcimi projektami
estetické, moderné pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Máte bohaté pracovné skúsenosti v danej oblasti? Ste ambiciózny a chcete byť súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na zaujímavých a hodnotných projektoch? Priťahujú Vás nové výzvy v oblasti architektúry a projektovania? Potom ste pre náš ideálny kandidát, ktorého veľmi radi spoznáme.
V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite profesijný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu personal@jancina.sk (do subjektu správy uveďte názov pozície).

Za účelom spracovania Vašich osobných údajov pri zavedení predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu budú Vaše osobné údaje spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a následne zlikvidované.
Vaše práva dotknutej osoby sa spravujú § 28 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
V prípade, že chcete byť zaradený do evidencie uchádzačov o zamestnanie, v životopise uveďte nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov a pripojte k nemu svoj vlastnoručný podpis:
V zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov týmto dávam spoločnosti AKJ s.r.o., Vysoká 26, 811 06 Bratislava, IČO: 35927887 súhlas so spracovaním svojich osobných údajov (vrátane mojej fotografie fyzickej identity) v rozsahu životopisu (prípadne motivačného listu) pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka alebo do písomného odvolania súhlasu.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky našej spoločnosti.
Výberové konanie zahŕňa aj spracovanie jednoduchých inteligenčných testov, ktoré budú zaslané iba vybratým uchádzačom.

Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Autodesk Revit Architecture - pokročilý

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-STU, stavebná fakulta
-prax min. 3 roky v projekcii na vedení projektu
-živnosť
-Revit - nutnosť
-skúsenosti so všetkými fázami projektu-DÚR, DPS, RP
-samostatnosť
-príprava podkladov pre profesie a subdodávateľov
-znalosť príslušných noriem STN, ČSN, EN
-znalosť všetkých procesov a úkonov súvisiacich so stavebnými a ostatnými inštitúciami

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás!

Adresa:

Vysoká 26
811 06 Bratislava
Slovak republic

Tel:

00421 (0) 2 5720 3010
00421 (0) 908 725 685

Fax:

00421 (0) 2 5720 3019