Ponuka práce

Máš skúsenosti s projektovaním? Nebojíš sa nových výziev? Potrebuješ sa neustále posúvať vpred? Ak je odpoveď na všetky otázky ÁNO, tak hľadáme práve TEBA. Staň sa členom nášho mladého kolektívu a vytvoríme Ti priestor na sebarealizáciu.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Vysoká 26, 811 06 Bratislava

Druh pracovného pomeru
živnosť

Termín nástupu
ihneď

Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád/a zdolávaš výzvy? Toto je práve pre teba... Čakať ťa bude:

-samostatné projektovanie v oblasti stavebníctva a riadenie projektov
-vypracovanie projektovej dokumentácie podľa zadania
-vedenie a riadenie samostatného projektu v spolupráci s tímom
-zodpovednosť za kvalitu realizácie projektov
-koordinovanie profesií súvisiacich s vytvorením projektovej dokumentácie
-realizácia podľa platných právnych predpisov a noriem
-zodpovednosť za realizáciu podľa investorom odsúhlasených podkladov a dohodnutých podmienok
-zodpovednosť za realizáciu v súlade s rozhodnutiami verejnoprávnych orgánov
-autorský a technický dozor projektanta na projektoch

Zamestnanecké výhody, benefity

Osobný postup a rast v odbornom aj kariérnom živote
Zvyšovanie kompetencií
Veľká miera samostatnosti
Práca v dobrom a zohratom kolektíve
Moderné estetické pracovné prostredie
Ohodnotenie výsledkov práce naviac

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, projektovanie a architektúra

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo
Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

AutoCAD - pokročilý
Autodesk Revit Architecture - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- STU stavebná fakulta
- prax minimálne 2 roky v projekcii
- Živnosť
- samostatnosť a iniciatíva
- znalosť práce v Revit podmienkou
- znalosť noriem príslušných noriem a stavebných zákonov
- ukončené vysokoškolské vzdelanie-stavebná fakulta STU
- skúsenosť so všetkými fázami projektu - DÚR, DPS, RP

Informácie o výberovom konaní

Ste ambiciózny a chcete byť súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na zaujímavých a hodnotných projektoch? Potom budeme radi, ak nám dáte o sebe čo najskôr vedieť.

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite profesijný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu personal@jancina.sk/officemanager@jancina.sk (do subjektu správy uveďte názov pozície).

Za účelom spracovania Vašich osobných údajov pri zavedení predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu budú Vaše osobné údaje spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a následne zlikvidované.
Vaše práva dotknutej osoby sa spravujú § 28 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
V prípade, že chcete byť zaradený do evidencie uchádzačov o zamestnanie, v životopise uveďte nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov a pripojte k nemu svoj vlastnoručný podpis:
V zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov týmto dávam spoločnosti AKJ s.r.o., Vysoká 26, 811 06 Bratislava, IČO: 35927887 súhlas so spracovaním svojich osobných údajov (vrátane mojej fotografie fyzickej identity) v rozsahu životopisu (prípadne motivačného listu) pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka alebo do písomného odvolania súhlasu.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky našej spoločnosti.
Výberové konanie zahŕňa aj spracovanie dotazníka, ktorý bude zaslaný iba vybratým uchádzačom.

Ďakujeme za porozumenie.

Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás!

Adresa:

Vysoká 26
811 06 Bratislava
Slovak republic

Tel:

00421 (0) 2 5720 3010
00421 (0) 908 725 685

Fax:

00421 (0) 2 5720 3019