Ponuka práce

Máš skúsenosti s navrhovaním? Nebojíš sa nových výziev? Potrebuješ sa neustále posúvať vpred? Ak je odpoveď na všetky otázky ÁNO, tak hľadáme práve TEBA. Staň sa členom nášho mladého kolektívu a vytvoríme Ti priestor na sebarealizáciu.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Vysoká 26, 811 06 Bratislava
 
Druh pracovného pomeru
živnosť
 
Termín nástupu
ihneď
 
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou
 

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme uchádzačov, ktorí chcú byť súčasťou tímu, ktorý tvorí a presadzuje novú stratégiu a koncepciu v tvorbe modernej architektúry a interiérov.
Ideálny uchádzač (uchádzačka) na túto pozíciu je ten, kto bol v predchádzajúcom zamestnaní a je stále schopný podávať dlhodobé nadštandardné výkony, nečaká na pokyn svojho nadriadeného, ale koná samostatne na základe dodržiavania stanovených firemných štandardov.
Hľadáme nových kolegov, ktorí nehľadajú „teplé miestečko“, ale takých, ktorí chcú zarábať vďaka nadštandardne odvedenej práci s reálnymi výsledkami.

Vašu žiadosť s profesijným životopisom zasielajte IBA v prípade, ak máte pevné nervy a práca s klientom s ochotou vyjsť mu v každom momente v ústrety je Vám prirodzenosťou.

Hlavnou úlohou architekta je návrh architektúry a systémov technológií a dohľad nad správnou implementáciou navrhnutého riešenia.
Svoje návrhy komunikuje a prezentuje klientom. Je zodpovedný za správnosť, efektívnosť a spoľahlivosť navrhnutej architektúry, rovnako ako za vývoj a kvalitu .
Zúčastňuje sa pri tvorbe ponúk, definuje rozsah projektu a dohliada nad riešením z technickej perspektívy.

Potrebná je kreativita, komunikatívnosť a zmysel pre skĺbenie konštrukčnej a estetickej stránky, komunikácia s investorom a subdodávateľmi.
Tvorba urbanistických a architektonických štúdií, vrátane 3D digitálnych modelov a vizualizácií. Spracovanie zadaní, návrhov a súťaží.
Hľadáme komplexného a kreatívneho architekta, ktorý sa orientuje v nových trendoch architektúry, ma zmysel pre estetiku. Vie v krátkom čase realizovať zadania na vysokej estetickej úrovni a zvláda aj vedenie celého projektu.
Jeho výstupy sú graficky kvalitné, jedinečné a vedia zaujať. Hľadáme šikovného človeka, ktorý ovláda Revit/3d max/sketchup/vray/Autocad.

Zamestnanecké výhody, benefity

Osobný postup a rast v odbornom aj kariérnom živote
Zvyšovanie kompetencií
Veľká miera samostatnosti
Práca v dobrom a zohratom kolektíve
Podpora voľnočasových aktivít MultiSport po celom SR/ČR
Príspevok pri výučbe cudzích jazykov
Moderné estetické pracovné prostredie
Ohodnotenie výsledkov práce naviac
 

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra a stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Autodesk Revit Architecture - pokročilý
AutoCAD - expert
Autodesk 3ds Max - pokročilý
CorelDRAW - pokročilý
SketchUp - základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-praktické skúsenosti a teoretické znalosti v oblasti stavby - architektúra a interiér, urbanizmus a územného plánovania
-znalosť platných STN
-živnosť (alebo ochota pracovať na živnosť)
-prax 2 roky
-dobré koncepčné, kompozičné a estetické videnie so širokým rozhľadom v súčasných trendoch architektúry, urbanizmu a interiéru
-Ovládanie čo najviac z uvedených programov
-samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, tímová koordinácia
-flexibilita
-KREATIVITA!
 

Informácie o výberovom konaní

Máte bohaté pracovné skúsenosti v danej oblasti? Ste ambiciózny a chcete byť súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na zaujímavých a hodnotných projektoch? Priťahujú Vás nové výzvy v oblasti architektúry a projektovania? Potom ste pre náš ideálny kandidát, ktorého veľmi radi spoznáme.
V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite profesijný životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu personal@jancina.sk (do subjektu správy uveďte názov pozície).

Za účelom spracovania Vašich osobných údajov pri zavedení predzmluvných vzťahov na základe výberového konania na inzerovanú pozíciu budú Vaše osobné údaje spracúvané do skončenia výberového konania na inzerovanú pozíciu a následne zlikvidované.
Vaše práva dotknutej osoby sa spravujú § 28 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.
V prípade, že chcete byť zaradený do evidencie uchádzačov o zamestnanie, v životopise uveďte nasledovný súhlas so spracovaním osobných údajov a pripojte k nemu svoj vlastnoručný podpis:
V zmysle zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov týmto dávam spoločnosti AKJ s.r.o., Vysoká 26, 811 06 Bratislava, IČO: 35927887 súhlas so spracovaním svojich osobných údajov (vrátane mojej fotografie fyzickej identity) v rozsahu životopisu (prípadne motivačného listu) pre účely vedenia databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka alebo do písomného odvolania súhlasu.

Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky našej spoločnosti.
Výberové konanie zahŕňa aj spracovanie dotazníkov, ktoré budú zaslané iba vybratým uchádzačom.
Máte záujem o naše služby? Kontaktujte nás!

Adresa:

Vysoká 26
811 06 Bratislava
Slovak republic

Tel:

00421 (0) 2 5720 3010
00421 (0) 908 725 685

Fax:

00421 (0) 2 5720 3019

E-mail: